Dla pracodawcy

Kandydat nie przyszedł na rozmowę? Zaplanowałeś czas, a okazało się , że ktoś na kogo czekałeś zapomniał powiedzieć, że nie przyjdzie? Coraz droższe ogłoszenia w serwisach internetowych niewiele dają? Wszystkie te kwestie możemy rozwiązać za Ciebie – wybierając najbardziej dogodną i efektywną formę współpracy.

Co robimy?

Nasze spektrum działania jest szerokie i bazuje przede wszystkim na doświadczeniu z branż w których pracowaliśmy. Dlatego możemy Tobie pomóc w rekrutacji na praktycznie wszystkie stanowiska związane ze sprzedażą, zaczynając od dyrektorów struktur sprzedażowych, kierowników sprzedaży, konsultantów sprzedaży bezpośredniej, jak i działów obsługi telefonicznej.

Z drugiej strony możemy Tobie pomóc przy rekrutacjach do następujących branż:

  • Produkcja (pracownicy produkcji, brygadziści)
  • Logistyka (magazynierzy, operatorzy wózków widłowych)
  • Spawalnictwo (spawacze wszystkich typów, ślusarze)
  • Przemysł ciężki (mechanicy, elektrycy, monterzy)
  • Obróbka metali (operatorzy cnc)

Na czym polega nasza oferta?

Nasze wsparcie dla Twojej firmy odbywa się na każdym etapie rekrutacji nowych pracowników. Bazując na doświadczeniu oraz współpracy z Agencją Pracy EuropaJob z Krakowa, możemy z dużą dokładnością – już na samym początku – określić potencjał Twojej oferty w kontekście rynkowych realiów.

Pomożemy w opracowaniu profilu kandydata, zamieścimy ogłoszenia oraz skierujemy oferty do potencjalnych pracowników z naszej bazy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, aby proces rekrutacji był możliwie najkrótszy, a jego efekty – najlepsze.

Naszą specjalizacją jest pośrednictwo w kontakcie pomiędzy osobami chętnymi do zagranicznego wyjazdu, a pracodawcami z krajów Europy Zachodniej – głównie z Niemiec i Francji. Szeroki wybór ofert pozwala dobrać odpowiednią propozycję zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak również poszukującym pierwszej pracy.

ZADZWOŃ DO NAS

Już dzisiaj skontaktuj się z nami i dowiedz się dlaczego to właśnie nam warto powierzyć kwestie rekrutacji nowych pracowników:

tel. 795 993 397