O nas

O nas

Praca dla Ciebie to agencja pracy tymczasowej, której główne biuro znajduje się w Poznaniu, a zasięg działania obejmuje obszar całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, wynikające z pracy w międzynarodowych korporacjach, a to z kolei pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów – zarówno tych dużych, jak i reprezentujących mniejsze biznesy.

Za każdym razem nasza współpraca rozpoczyna się od dokładnego rozpoznania potrzeb Klientów, dzięki czemu możemy zaproponować usługi i rozwiązania szyte na miarę. Nie działamy szablonowo, a wręcz przeciwnie – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde zlecenie to tak naprawdę odrębna historia. Nasi zleceniodawcy doceniają indywidualne oraz uczciwe podejście do każdego projektu.

Bogate doświadczenie

Zdobyliśmy bogate doświadczenie w projektach, takich jak rekrutacja, a także szkolenia oraz wdrażanie nowych pracowników w różnych gałęziach gospodarki – zarówno w przemyśle, jak i usługach. Na szczególną uwagę zasługują nasze kompetencje w zakresie rozwiązań dedykowanych działom sprzedaży – z powodzeniem rekrutowaliśmy handlowców, a także managerów średniego i wysokiego szczebla.

Działamy w całej Europie

Nasi kandydaci pochodzą z całej Polski, w związku z czym prowadzimy projekty dla Klientów nie tylko z różnych części kraju, ale także z Europy Zachodniej. Tak szerokie spektrum działania jest możliwe dzięki proaktywnemu podejściu do osób zainteresowanych znalezieniem nowej pracy. To my wychodzimy z propozycją do kandydata, która jest odpowiednia pod kątem jego doświadczenia i umiejętności.

W naszej ofercie znajduje się także rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej, w tym przede wszystkim z Ukrainy. To rynek niezwykle chłonny na oferty pracy z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Dzięki dużym i wciąż nie w pełni zagospodarowanym zasobom ludzkim w tym regionie, możemy pochwalić się wieloma rekrutacyjnymi sukcesami, które spowodowały, że nasi Klienci znaleźli atrakcyjnych kandydatów do pracy w wielu różnych branżach.

Zapraszamy do współpracy

Już dzisiaj zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych kompetencji w praktyce. Do kontaktu zachęcamy zarówno firmy poszukujące kandydatów do pracy, jak również osoby poszukujące nowego zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

ZADZWOŃ DO NAS

Już dzisiaj skontaktuj się z nami i dowiedz się dlaczego to właśnie nam warto powierzyć kwestie rekrutacji nowych pracowników:

tel. 795 993 397